Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Přípravy prvního čísla Světa outdooru 2017 finišují. Objednejte si časopis za 95 Kč na rok!

Přípravy prvního čísla Světa outdooru 2017 finišují. Objednejte si časopis za 95 Kč na rok!

Svět outdooru 1/2017: trekování v Nepálu, Peru a Rumunsku, trek CTD v USA, dobíjení v outdooru, švýcarské singletraily, Petr Vabroušek na WMC, ISPO 2017, české řeky, speciál Svět běhu, tréninkové plány.
První číslo časopisu Svět outdooru 2017 našlápnuté tipy na jarní výpravy do hor, rozhovory se zajímavými osobnostmi a recenzemi outdoorových novinek vyjde 30. března. Můžete se v něm navíc těšit na běžecký speciál!

TREKY

Pokud už si brousíte zuby a voskujete pohorky na letní trekování, můžete se nechat inspirovat našimi tipy na jedny z nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších treků ve světě. Podíváme se do země šerpů a himálajských obrů na náročném treku do základního tábora Mt. Everestu. V Peru projdeme pod ikonickou ledovou pyramidou hory Alpamayo. Z evropských pohoří vás zavedeme do méně známých rumunských pohoří Capatani a Paring. A k jarním toulkám rozkvetlými loukami vybízí článek o přechodu Bílých Karpat.

 

Náročný týdenní trek s výhledy na horu Alpamayo v Peru popsala hororlezkyně Markéta Hanáková.Náročný týdenní trek s výhledy na horu Alpamayo v Peru popsala hororlezkyně Markéta Hanáková.

Hornaté terény kantonu Graubünden na jihovýchodě Švýcarska ukrývají jedny z nejlepších MTB tras a singletrailů v celé Evropě. Hornaté terény kantonu Graubünden na jihovýchodě Švýcarska ukrývají jedny z nejlepších MTB tras a singletrailů v celé Evropě.

Petr a Olga Koskovi loni prošli 4500 km dlouhý Continental Divide Trail v nejvyšších horách centrálního USA od Mexika do Kanady.Petr a Olga Koskovi loni prošli 4500 km dlouhý Continental Divide Trail v nejvyšších horách centrálního USA od Mexika do Kanady.

Prohlédněte si celou fotogalerii k článku!

 

MTB

V sedle kola prozkoumáme top oblasti Švýcarska, kde si můžete užít MTB a singletraily.

OSOBNOSTI

Petr a Olga Koskovi loni v létě během pěti měsíců prošli nejdelší a nejnáročnější dálkový trail v USA, Continental Divide Trail, dlouhý 4500 km! Jaké to je strávit půl roku na nohou a jak se jim podařilo sbalit vybavení do 5 kilo?

Pokud byste nové číslo Světa outdooru rádi dostali až domů do schránky, je tu poslední možnost si časopis předplatit. S ročním předplatným za 95 Kč se můžete těšit na 4 čísla časopisu i speciály Svět běhu a Lezecký svět. Uzávěrka předplatného pro první číslo 2017 je ve středu 22. března!

Špičkový český triatlet Petr Vabroušek si letos vyběhl stříbro v závodě World Marathon Challenge. Zvládl při něm 7 maratonů během 7 dní na 7 kontinentech!

KNOW-HOW

Jak nezůstat ani v přírodě bez šťávy? Přinášíme článek o dobíjení na cestách i pro technické antitalenty.

VYBAVENÍ

Reportáž o aktuálních novinkách z mezinárodního veletrhu ISPO v Mnichově napsal šéf testovacího týmu Světa outdooru, Vojta Dvořák.

RECENZE

Na jaře se testovací tým Světa outdooru skutečně nenudil, do parády si vzal 25 produktů, které jsme měli za úkol řádně vyzkoušet a prověřit. Pokud vás tedy zajímají horké novinky ve výbavě, 9 stran recenzí vás jistě uspokojí!

Všechny výrobky ale nadále důkladně testujeme. Jak v testování obstály, se dočtete v delší verzi recenzí během června v sekci vybavení.

 

Speciál Svět běhu chystá 32 stran, nabitých tréninkovými tipy pro běžce každé úrovně, inspirativní rozhovory i recenze novinek ve vybavení.Speciál Svět běhu chystá 32 stran, nabitých tréninkovými tipy pro běžce každé úrovně, inspirativní rozhovory i recenze novinek ve vybavení.

 

SVĚT BĚHU

Jarní speciál Svět běhu přinese praktické tréninkové tipy pro závody na 5, 10 km a půlmaraton a doporučí řadu zajímavých závodů této sezony. Těšit se můžete na rozhovory s inspirativními běžci a recenze horkých novinek ve vybavení.

Za celou redakci přeji hodně inspirativního čtení!

Natálie Šírová
šéfredaktorka časopisu


01.03.2017, Natálie Šírová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů