HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Svět outdooru 1/2017: Treky v Peru, Nepálu, USA, Rumunsku i ČR, singletraily ve Švýcarsku a příloha Svět běhu

Svět outdooru 1/2017: Treky v Peru, Nepálu, USA, Rumunsku i ČR, singletraily ve Švýcarsku a příloha Svět běhu

Svět outdooru 1/2017: treky v Nepálu, Peru, Rumunsku a Bílých Karpatech, trek CTD v USA, dobíjení v outdooru, švýcarské singletraily, Petr Vabroušek na WMC, ISPO 2017, české řeky, speciál Svět běhu, tréninkové plány.
První letošní číslo časopisu Svět outdooru 1/2017 ještě voní tiskařskou barvou a právě míří ke svým předplatitelům a na distribuční místa. Co jsme v něm připravili za zajímavé čtení?

Svět outdooru 1/2017, foto: David Sodomka.Svět outdooru 1/2017, foto: David Sodomka.

Obsah Světa outdooru 1/2017.Obsah Světa outdooru 1/2017.


STÁHNĚTE SI PDF VERZI SVĚTA OUTDOORU 1/2017


TREKY

Na jeho stránkách se vydáme na trekování kolem impozantní hory Alpamayo v Peru nebo do základního tábora Mt. Everestu. Z evropských hor vás zavedeme do méně známých rumunských pohoří Capatani a Paring. A k jarním toulkám rozkvetlými loukami vybízí článek o přechodu Bílých Karpat.

O treku kolem bájné pyramidy Alpamayo v Peru pro nás napsala Markéta Hanáková.O treku kolem bájné pyramidy Alpamayo v Peru pro nás napsala Markéta Hanáková.

Na co si dát pozor při dobíjení na cestách, jak vybrat powerbanku, jak dobíjet přes solární panely a mnoho dalšího.Na co si dát pozor při dobíjení na cestách, jak vybrat powerbanku, jak dobíjet přes solární panely a mnoho dalšího.

Překrásné fotky a autentický popis z treku do základního tábora Mt. Everestu pro nás napsal Jan Wunsch.Překrásné fotky a autentický popis z treku do základního tábora Mt. Everestu pro nás napsal Jan Wunsch.

 

Prohlédněte si celou fotogalerii!

MTB

V sedle kola prozkoumáme top oblasti Švýcarska, kde si můžete užít MTB a singletraily. Představíme singletrailové lahůdky v okolí Davos – Klosters, Engadin Sv. Mořic a Scuol, které si užijí jak zkušení bikeři, tak rodiny s dětmi.

Kam vyrazit za jedněmi z nejlepších singletrailů v Evropě? Přece do Švýcarska!Kam vyrazit za jedněmi z nejlepších singletrailů v Evropě? Přece do Švýcarska!

PŘEDPLATNÉ ČASOPISU SVĚT OUTDOORU

 

Časopis si objednejte za 95 Kč za rok až do schránky!

 

S předplatným získáte 4 čísla za rok, běžecký, lezecký a vodácký speciál, praktické mapy a řadu výhod a slev.


OSOBNOSTI

Petr a Olga Koskovi loni v létě během pěti měsíců prošli nejdelší a nejnáročnější dálkový trail v USA, Continental Divide Trail, dlouhý 4500 km! Jaké to je strávit půl roku na nohou a jak se jim podařilo sbalit vybavení do 5 kilo?

Petr a Olga Koskovi prošli 4500 km dlouhý Continental Divide Trail v USA. To vše nalehko!Petr a Olga Koskovi prošli 4500 km dlouhý Continental Divide Trail v USA. To vše nalehko!

Špičkového českého triatleta Petra Vabrouška jsem se zeptali na jeho úspěch v závodě World Marathon Challenge. Zvládl při něm vyběhnout stříbro v 7 maratonech během 7 dní na 7 kontinentech!

Petr Vabroušek vyběhl stříbro v 7 maratonech za 7 dní na 7 kontinentech!Petr Vabroušek vyběhl stříbro v 7 maratonech za 7 dní na 7 kontinentech!

Jak se vám časopis líbil a co vám v něm chybí, nám můžete dát vědět v anketě na našich stránkách.

KNOW-HOW

Jak nezůstat ani v přírodě bez šťávy? Přinášíme článek o dobíjení na cestách, který shrne základy, které by měl znát každý outdoorový nadšenec.

VYBAVENÍ

Reportáž o aktuálních novinkách z mezinárodního veletrhu ISPO v Mnichově připravil šéf testovacího týmu Světa outdooru, Vojta Dvořák.

Co nového nás čeká na sezonu 2017? Report z veletrhu ISPO napsal Vojta Dvořák.Co nového nás čeká na sezonu 2017? Report z veletrhu ISPO napsal Vojta Dvořák.

I na jaře testovací tým Světa outdooru prověřoval různé outdoorové vybavení. Jak obstály, se dočtete v novém čísle. Všechny výrobky ale nadále důkladně testujeme. Podrobné recenze najdete v průběhu dubna na www.SvetOutdooru.cz/vybaveni.

SVĚT BĚHU

Svět běhu 2017Svět běhu 2017

 


 

SVĚT BĚHU 2017 KE STAŽENÍ

 


 

Speciální příloha Svět běhu přináší 32 stran plných praktických tréninkových plánů pro závody na 5, 10 km a půlmaraton, tréninkové rady špičkových českých běžců i řadu recenzí novinek v běžeckém vybavení.

Zdeněk Kříž doléčuje zranění a připravuje se na nadcházející sezonu. Co má v plánu?Zdeněk Kříž doléčuje zranění a připravuje se na nadcházející sezonu. Co má v plánu?

Salomon běžecké trasy nás i tentokrát zavedou na krásné trailové výběhy po méně známých českých vrcholech.Salomon běžecké trasy nás i tentokrát zavedou na krásné trailové výběhy po méně známých českých vrcholech.

Tréninkové tipy Zuzany Kocumové na překážkové závody typu Gladiator race.Tréninkové tipy Zuzany Kocumové na překážkové závody typu Gladiator race.

 

Za celou redakci přeji hodně inspirativního čtení!

Natálie Šírová
šéfredaktorka časopisu


03.04.2017, Natálie Kohoutková