↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Svícení a turistické doplňky

Recenze: Mobilního telefonu CAT S41

paja
paja

V jinych recenzich jsem se docetl o pomalejsi GPS, neodladenem systemu (obcas pomala odezva) apod. Nebyl problem?

23. 02. 2018, 08:43:12
Petr
Petr

Zdravím,to je zajímavá informace,ale já takovou zkušenost nemám. GPS fungovala vždy svižně a dokonce ani s mou polohou pri zapnutí, respektive otevření map nešíbovala sem a tam,jako jsem to občas zažil u mobilů Sony.

Stejně tak jsem nepozoroval nikdy ani nejakou pomalou odezvu,jak zmiňujete, nebo sekání. Je ale pravda,že CAT S41 jsem nikdy nepoužíval na hraní nějakých náročných her. I s ale 14 otevřenými okny, s vyhledáváním WiFi, šlapající GPS, cestovní navigaci a focením, včetně listování v galerii ale tahle "cihlička" fungovala bez problémů.

Kdybyjste ještě něco potřeboval, napište mi klidně na pafb@post.cz.

24. 02. 2018, 17:19:49
paja
paja

Vychazel jsem z recenze https://smartmania.cz/recenze-cat-s41-drahy-tezkoodenec-prumernou-vybavou/, aktualne novy tel neplanuju (spokojeny majitel prave Sony :D), spis jsem drive vybiral nejaky outdoorovejsi (vydrz, fotak, dobra gps, rozumny vykon) telefon a bohuzel byl zatim vzdy zklaman ...

27. 02. 2018, 14:03:12
Honza
Honza

Opravdu lze paměť nafouknout díky SIM kartám?

24. 02. 2018, 21:59:40
Petr
Petr

Máte pravdu Honzo, lepší formulace je kapacita vnitřního úložiště a ne RAM. Na hraní nejnoovějších bojových her s usazeným procesoren CAT S41 asi není, na druhou starnu si takový telefon asi nebudou do přírody pořizovat závisláci na gamlení her. A na klasický provoz v kombinaci internet- bluetooth- volání- SMS a koukání na filmy šlape i tak bez sekání. Kdyb něxco, napiště mi na můj mail uvedený c odpovědi výše. .Fajn den, P.

27. 02. 2018, 15:20:09

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze