HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest
Stany, spacáky a karimatky

Vyberte si z karimatkového menu – v řadě nafukovaček Sea To Summit si tu svou najde každý

Takže jako vložka do hamaky popřípadě na jarní-letní nebo pozdně letní přespání mi bude stačit ultra light verze?
23. 06. 2015, 15:31:18
Na jarně letní počasí, prostě tam kde není požadavek na velkou izolaci od chladu bude v pohodě stačit.
24. 06. 2015, 09:58:16
Roman
Roman

Nikde jsem se nedočetl na jakou váhu člověka je dostatečně silná. A další věc do jakého bodu mrazů může být a jak je to stěmy kameny je přispůsobyvá nebo je lepší najít rovnější plochu kvůli propíchnutí děkuji.

17. 01. 2016, 05:32:26
Vojta
Vojta

Ahoj,

nevím, že by někdo uváděl hmotnost člověka, který karimatku neprolehne. Záleží na teplotě vzduchu, schopnosti karimatku pořádně nafouknout,... navíc samotná hmotnost není rozhodující, záviselo by především na ploše, na níž bude ta hmotnost působit (tedy na výšce a šířce trupu). Nicméně pokud byla nafouknutá, tak jsem ji se svými 100+ kg neprolehl, samozřejmě např. v kleče to bylo jiné.

Ohledně propíchnutí - spal jsem i přímo na kamenech tak jak je vyfoceno na fotkách u testu, Samozřejmě jsem sledoval, kam ji pokládám - aby tam nebyly nějaké velmi ostré hrany. Běžný štěrk karimatce neuškodil. Víc bych se bál třeba useknutého stébla, kde jsou konce ostré a tvrdé, o trnech ani nemluvím, těm neodolá žádná (samo)nafukovačka.

17. 01. 2016, 20:43:08
Mirka
Mirka

Ahoj,

koupila jsem si karimatku Comfort Light. Moc pěkná a velmi pohodlná, jenže! Šustila jako když se muchlá papír na pečení. Při každém pohnutí bych byla vzhůru nejen já, ale i okolí. Tak jsem ji vrátila. Nevíte o nějaké méně šustivé variantě?

Díky

20. 03. 2018, 19:24:55

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze