Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Pádler.cz Expediční kamera SNOW Film fest
Outdoorové vybavení (starší diskuse)

Recenze série čelovek Led Lenser SEO. Svítivost od 90 do 220 lumenů skrytá ve stogramovém těle

Tak reklamu mame zasebou a čekám, kdy bude ta proklamovaná recenze!!! Jak dlouho vydrží v reálu. S malym akumulatorem 20 hodin je malo, ale v max. modu uz ne ....Jak osvetluje okolí- fotky. Dosvit v uzouckem kuzelu je dost nepouzitelne. Kryti? Proč neporovnáváte s nějakým etalonem ve stejne kategorii napr. Petzl Tikka plus (take AAA)Pro tyto udaje nemusite na Saharu, to uz je jen bombonek..
23. 11. 2013, 08:24:41
honza
honza
jezis zas takovy plastaky, to asi delaj pro baby ktery potrbujou design i na toaletaku, svitit to nemusi, hlavne kdyz to je barevny a pritahuje to pozornost :D nejlepsi je duralova celovka typu zebralight, cili trubkove telo s baterii uvnitr, lehke, male, vodotesne, vykonne, odolne - nema se co ulomit
23. 11. 2013, 10:33:41
Víťo i Honzo, momentálně se jedná o recenzi, tedy stručné seznámení a první poznatky. Na test si ještě chvilku počkejte, dočkáte se všech dalších informací ohledně rozptylu světla, výdrže nebo zmíněné odolnosti. Tak či tak nejde o srovnání ale o recenzi jednoho (v tomto případě třecg) výrobku a stejně tak tomu bude i u testu.
24. 11. 2013, 21:20:33
!Receneze je pisemny kriticky posudek" Wikiped. Co jinak nez vydrz, osvetleni a ovladani? Necha se s ni behat/ jezdit na kole ? Myslim si, ze to vetsinu lidi zajima. 80% uzivatelu ji nebude pouzivat na Sahare a nad 1600m nad morem :-).
25. 11. 2013, 07:43:50
Radim
Radim

Mám zmínenou SEO 7R a jsem s ní fakt spokojenej. Překvapila me mile hlavne pri noční jízdě na kole v neprehledném terenu a pak i na bezkách. Už bych jinou nekoupil

30. 09. 2016, 20:58:31
RoB
RoB
Jak dlouhá je ta záruka, na stránkách ledlenser.cz je uvedená záruka na 7 let, ale v článku je jen 5 let. Jak teda je?
20. 10. 2016, 14:54:00
Bohuš
Bohuš
Co se tyce celovky nedam dopustit na tu svou od led lenseru. Mam ji uz rok a nemuzu si ji vynachvalit. Presneji mam H6. V noci a za šera na rybách je proto jako stvořená.
11. 11. 2016, 10:50:35
Simon
Simon
Ja mam svitilnu ledlenser a spokojenost, dobra kvalita a dobra znacka :)
12. 11. 2016, 09:48:30
Bohuš
Bohuš

Jo jo, led lenser, je dobrá kvalita. mrkněte na www.ledlenser.cz

22. 11. 2016, 11:04:10
Karlos
Karlos

LED LENSER SEO 7 R mám doma. Líbí se mi na ni novinka technologie stmívání, která reguluje výkon světelného toku s ohledem na odraz světla od překážky.To zabraňuje nechtěnému osinění a vede k úspoře energie. Výkon 220 lumenů, dosvit 130 metrů..paráda.

Výkon byl zvýšen na úctyhodných 220 lumenů s dosvitem až na 130 metrů. - See more at: http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-seo-7r-modra/#sthash.PVeg03Uf.dpuf Novinkou je ale hlavně technologie stmívání, která reguluje výkon světelného toku s ohledem na odraz světla od překážky. To zabraňuje nechtěnému oslnění a vede k úspoře energie. - See more at: http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-seo-7r-modra/#sthash.PVeg03Uf.dpuf Novinkou je ale hlavně technologie stmívání, která reguluje výkon světelného toku s ohledem na odraz světla od překážky. To zabraňuje nechtěnému oslnění a vede k úspoře energie. - See more at: http://www.ledlenser.cz/produkty/celove-svitilny/ledlenser-seo-7r-modra/#sthash.PVeg03Uf.dpuf
08. 12. 2016, 12:41:19
Fanous
Fanous

Nejsem nijak prebornik v celovkach, proste jsem se rozhodl, ze si nejakou poridim na vecerno beh. A tak se ptam, je tato celovka ok i pro lajka jako jsem ja. Nebo mi staci levnejsi? Chci aby neco vydrzela a fungovala. Na design si fakt nepotrpim :D

22. 12. 2016, 11:56:00
Luboš
Luboš

Fando, pro lajka ti staci i z lidlu za 200,-, až časem poznáš jaké má výhody a nevýhody. Čeloveka Led lenser, kterou tu zmiňuje s funkcí stmíváním je pro tebe zřejmě zbytečná. Já začínal s uplně obyčejnou a stačila mi )

27. 12. 2016, 19:07:47
Jan
Jan

souhlasim s Lubošem, nabídka je opravdu veliká. Led lenser je hodne známý, ale vždy to chce vyzkoušet, co ti bude vyhovovat. Těžko takhle soudit přes net

28. 12. 2016, 19:30:49
Honza
Honza

Fando, v případě čelovky je asi lepší nechtít úplně tu nejlevnějšÍ. Čelovka, která ti bude padat z hlavy a nebo se rychle vybije, či bude těžká, není asi moc vhodná. Takže jestli si chceš udělat radost a chces neco, co ti vydrzi, tak neni nutné hned vynakládat tisice ale zkus treba mrnknout na nejakou z tech led lenser celovek. Maji velky vyber, pripadne v obchode ti prodavajici urcite poradi

03. 01. 2017, 10:10:38

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze