Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Oblečení

Recenze: Inovativní bunda Direct Alpine Alpha

Petr
Petr

Dobrý den, pěkná recenze. Jen mi přijde, že recenzent Vojtěch Dvořák má zvláštní nutkání být na kazdé druhé fotce zachycený v detailu obličeje. Nejlépe selfíčkem z ruky. A je jedno, jestli se jedná o hodnocení bundy, kalhot, trika..... ale i u věcí, kde vůbec nemusí být vidět. Mám tento veb rád, čtu ho pravidelně. No a začíná mě trochu sr...

21. 11. 2017, 09:10:30

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Váš názor. Věřte, že se z Vojtovi strany nejedná o snahu o zviditelnění. Spíš nemáme k dispozici dvorního fotografa, který by s ním mohl všude u testování být. Občas tedy při testování v terénu (na skalách, na horách apod.) nezbývá, než nafotit produkt svépomocí, třeba i selfie. U fotek budy Direct Alpine Alpha se mi osobně nezdá, že by někde bylo víc Vojty, než bundy. Nechybí ani fotky bundy samotné, včetně detailů. Rozhodně nám v redakci přijde lepší, že bundu máme vyfocenou v akci, i když selfie, protože je jasné, že ji tester řádně vyzkoušel.

Natálie Kohoutková

22. 11. 2017, 16:33:40
Ondra
Ondra

Vojta je borec,pěkný fotky, akční to je, recenze je taky srozumitelná a naopak je super že těch fotek je mraky a vidím tam úplně všechno- já chválím!

06. 12. 2017, 13:37:29

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze