HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Oblečení

Recenze: Inovativní bunda Direct Alpine Alpha

Petr
Petr

Dobrý den, pěkná recenze. Jen mi přijde, že recenzent Vojtěch Dvořák má zvláštní nutkání být na kazdé druhé fotce zachycený v detailu obličeje. Nejlépe selfíčkem z ruky. A je jedno, jestli se jedná o hodnocení bundy, kalhot, trika..... ale i u věcí, kde vůbec nemusí být vidět. Mám tento veb rád, čtu ho pravidelně. No a začíná mě trochu sr...

21. 11. 2017, 09:10:30

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Váš názor. Věřte, že se z Vojtovi strany nejedná o snahu o zviditelnění. Spíš nemáme k dispozici dvorního fotografa, který by s ním mohl všude u testování být. Občas tedy při testování v terénu (na skalách, na horách apod.) nezbývá, než nafotit produkt svépomocí, třeba i selfie. U fotek budy Direct Alpine Alpha se mi osobně nezdá, že by někde bylo víc Vojty, než bundy. Nechybí ani fotky bundy samotné, včetně detailů. Rozhodně nám v redakci přijde lepší, že bundu máme vyfocenou v akci, i když selfie, protože je jasné, že ji tester řádně vyzkoušel.

Natálie Kohoutková

22. 11. 2017, 16:33:40
Ondra
Ondra

Vojta je borec,pěkný fotky, akční to je, recenze je taky srozumitelná a naopak je super že těch fotek je mraky a vidím tam úplně všechno- já chválím!

06. 12. 2017, 13:37:29
Jirka K.
Jirka K.

Díky za tuhle recenzi. DA Alpha Jacket mě lákala od chvíle, kdy byla uvedena do prodeje. S ohledem na cenu jsem s koupí váhal. Popostrčila mě až Vojtova recenze. Bundu mám necelý měsíc a za tu dobu se stala nejuniverzálnějším a nejpoužívanějším sportovním kouskem v mé skříni. Nejčastěji ji používám při zimním běhání a vyzkoušel jsem i ve fujavici při běžkování na hřebenech Orlických hor. Z mého pohledu Alpha Jacket splňuje vše, co výrobce slibuje a už se těším, až se v ní vyvětrám v Alpách! :-)

29. 12. 2017, 17:38:15
Michal
Michal

Zdravím, zajímá mě, jestli je bunda určená hlavně na zimu nebo se dá vpohodě použít jako izolační vrstva na tričko na jaře a na podzim. Zkrátka nahradit mikinu a větrovku.

Zatím váhám, protože bych chtěl takovou bundu využívat spíše v teplotách 5-15°C na svižnější výšlapy a pohyb v horách.

Díky, Michal

05. 12. 2018, 13:05:33
Michal
Michal

Zdravím, zajímá mě, jestli je bunda určená hlavně na zimu nebo se dá vpohodě použít jako izolační vrstva na tričko na jaře a na podzim. Zkrátka nahradit mikinu a větrovku.

Zatím váhám, protože bych chtěl takovou bundu využívat spíše v teplotách 5-15°C na svižnější výšlapy a pohyb v horách.

Díky, Michal

05. 12. 2018, 13:46:25

Dobrý den,

primárně je tato bunda určena jako lehká a skladná izolační vrstva. Bunda je odolná proti větru. Ne však proti dešti. Čím svižněji budete šlapat do kopce, tím vám bude tepleji. :)

S pozdravem

Vojtěch Dvořák, Svět outdooru

10. 12. 2018, 13:30:48
Martin
Martin

Zdravím, zaujíma ma, keď je zima a veterno, či nepociťujete chlad v oblastiach nekrytých izoláciou - predlaktia, boky. Lebo keď mi je kosa, tak všade, aj na predlaktia a boky :-) Je ten SwingCool aspoň vetruodolný? Jeho názov znie dosť chladivo :-)

10. 01. 2019, 10:47:53

Dobrý den,

šlapal jsem v této bundě i při cca větru  rychlosti 100 Km/h. Materiál je zkrátka odolný jako větrovka. Chladem na předloktí většinou netrpím. Horší jsou paže a ramena a ty jsou naštěstí zateplené. Někdo by rád i zateplené boky. Osobně mi to nevadí, ale komu ano, je třeba se poohlédnout po bundě, která to na bocích má.

Děkuji za pochopení

S pozdravem Vojtěch Dvořák (tester bundy DA Alpha)

10. 01. 2019, 17:15:26

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Přechod údolí Uraman
Pokud chcete spatřit „divoký Kurdistán“, jak jej popsal Karel May, tak právě tady máte dobrou příležitost. Tento horský kraj okouzlí každého na první pohled svou drsnou krásou.