HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

ZAJÍMAVÉ VYBAVENÍ

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Oblečení

Test The North Face Stretch Diad. Záložní dámská bunda, která obstála v půlroční zatěžkávací zkoušce

Borek
Borek
Záložní bunda za 5 tis.? To mě baví :)
08. 03. 2014, 21:21:32
Nechci se v tomto testu moc šťourat, ale popis materiálu je s trochou nadsázky nepřesný. Hyvent 2.5L je PU zátěr, který rozhodně nevyniká svojí prodyšností. Naopak jeho odolnost vůči vodě je lepší vlastností.
12. 03. 2014, 21:53:21
Ahoj Lukáši, Předat čtenářům informaci ohledně nepromokavosti a prodyšnosti je vždy obtížné. Jak určitě sám víš, rozhodně se nedá sopléhat na parametry uváděné výrobci, protože často neodpovídají realitě. Maruška bundu po delší dobu testovala a to co píše je zkrátka její subjektivní pocit. K prodyšnosti je tam poznamenáno, že "...nejsem příliš potivý typ..."; tedy teoreticky je možné že skutečně bunda tolik nedýchá, ale testerka to nepoznala. Vycházel bych ale z toho že holky se obecně nepotí tolik jako chlapi a tato dámská bunda bude vyhovovat ostatním slečnám stejně jako Marušce. Subjektivním testům zdar! :-)
13. 03. 2014, 10:50:39
David
David

Chtěl bych varovat před materialem HyVent 2.5L Bundu jsem koupil manželce a po dvou letech se zátěr začal loupat v oblasti ramen. V současnosti je trhin šest a každá několik centimetru dlouhá. Bunda byla nošena rekreačně, občasně, ipregnovaná a správně praná.

11. 09. 2015, 15:26:34
andrea
andrea

nejlepsi bunda, jakou jsem kdy mela! naprosta spokojenost! v kombinaci s dobrou spodni vrstvou (fleecova bunda polartec od north) se dala nosit celorocne!!!! perfektne sedela a pohyb v ni byl bezproblemovy.

20. 12. 2018, 05:28:49

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze