HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest
Svět outdooru

Timex Expedition CompassMichal Tulacek
Michal Tulacek
Podle me to kolecko supluje jednu z pameti na azimut. Ja to tak alespon pro radioorientaku pouzivam...
10. 12. 2002, 00:24:00
b.trnkocy
b.trnkocy
provozuji tyto hodinky asi 1 mesic k plne spokojenosti. Prestoze na outdoor pouzivam prakticky porad GPS (nemapovy Garmin II+) povazuji pritomnost kompasu s dostacujici presnosti za vyznamnou pomoc. Uvital bych snad vetsi Count Down nez je 90 minut, je to vsak zanedbatelny nedostatek. Vodotesnost pri beznem plavani a snorchlovani zatim nemam vyzkousenou. Vyborny je otocny krouzek se znacenim svetovych stran a zaroven s numerickym oznacenim azimutu. Fast Wrap "reminek" na suchy zip je prijemny i pri extremnim horku. Holograficke podlozeni displaye zajistuje vybornou citelnost displeye se snadno citelnymi znaky. Pri pouzivani mobilu potrebuji bryle, tady si vystacim i bez nich. Zaver: velice jsem spokojen.
25. 07. 2003, 15:50:00
pjotr ciosk
pjotr ciosk
hodinky uz mam nejaky patek a krom vymeny baterii nepotrebovaly jinou peci. a z toho prameni muj problem. manual uz nenavratne zmizel a po minule vymene baterii uz nejak nejsem schopen se rozpomenout, jak se kalibruje kompas. je mozne mi pomoct?
05. 07. 2011, 09:51:00
Martin
Martin
Dobrý den, mám stejný problém jako autor:pjotr ciosk. Při poslední výměně baterie jsem zjistil, že nemám manuál a nemohu nastavit kompas. Mohl by mi s tím někdo pomoci? Děkuji
04. 03. 2013, 15:20:00
macek klacek
macek klacek

Tyto hodinky mi vydržely 15let vodotěsné s použitím asi 6 řemínků. Nyní po poškození těsnění pod knoflíkem již vodotěsné nejsou, ale stále fungují dobře.

12. 07. 2018, 13:30:07


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 

RSS této diskuze

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek v pohoří Gavur a jezera v národním parku Artabel
  Masiv Gavur Daglari se tyčí západně od města Gümüşhane a patří k nejkrásnějším partiím Pontských hor. Zatím jde o destinaci velmi málo známou, kam se zahraniční turisté vydávají jen naprosto ojediněle.