HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Články


Tipy

ISPO 2001 léto

Ve dnech 21. – 24.července 2001 se v Mnichově na novém výstavišti koná 55. mezinárodní odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO-léto 2001. Veletrh navštíví i redaktoři Outdoorového vybavení aby vás mohli informovat o novinkách v outdooru..

Tipy

Jak lze zvětšit výdrž našich zdrojů elektrické energie

Jak vyřešit problém dobíjení, nedostatku nebo úplné absence elektrické energie při outdoorových akcích když používáte GPS, mobil, rádio, vysílačku, kameru nebo další moderní vymoženosti? Zde je několik rad, inspirace a také zkušenosti z praxe …

Tipy

Kolo pro radost našich dětí (II.)

Ověřený postup výuky v jízdě na kole. Začít s výukou se dá již …

Tipy

Kolo pro radost našich dětí (I.)

Kolo je pro dítě výzvou k dobrodružství. Mělo by mu být rodiči dopřáno takovým způsobem, aby mu zůstalo i s nimi celoživotním přítelem.

Tipy

Aquas Bravas de Galícia

Španělsko pro většinu našich turistů představuje slunečné pobřeží jihu, moře a suchou pustinu uprostřed Iberského poloostrova. Jenže na severu je několik míst, která stojí za návštěvu. A to i pro vodáky.

Tipy

Jak si stojí Wigo

Krátké přehlédnutí úspěchů nového progresivního designu firmy Železný za poslední dva závody Hiko Rodeo Tour 2001.

Tipy

Prodej Malého Průvodce na Slovensku

Ročenku Malý Průvodce lze nyní zakoupit v Bratislavě – Dúbravce v nově otevřeném tábornickém a outdoorovém obchodě na rohu ulic Trhova a Drobneho. Poštovní adresa je P.O. Box 109, 840 02 Bratislava, telefon: 07/ 6453 0321-3, internet: info@scoutshop.sk a www.scoutshop.sk. V obchodě najdete outdoorové vybavení, literaturu, tábornické a také skautské potřeby. Malého Průvodce po domluvě zašlou i poštou.

Tipy

Iridium – (snad) konečně dobrá zpráva

Finanční skupina která už téměř odepsané Iridium koupila, prý za 50 mil. dolarů, po otestování všech prvků přenosového řetězce, zahájila už od konce března opět satelitní mobilní telefonování a nyní od června, zprovoznili i přenos dat …

Tipy

Špicberky – takový zimní čundr v Čechách?

Přinášíme vám rozhovor s účastníkem expedice na Špicberky, jak jinak než o vybavení a tamních podmínkách. Snad ještě podotkneme že Špicberky jsou v mezinárodním slovníku známé také jako Svalbard, to jen pokud by někdo tápal v názvosloví.

Tipy

Nové přehledy a karty

V průběhu měsíce května byly aktualizovány všechny přehledy na stránkách Malého Průvodce a současně přibylo velké množství karet s novými výrobky. Z toho důvodu nebude po nějaký čas funkční přímé propojení mezi přehledy a konkrétními kartami výrobků. Na druhou stranu je nyní právě pomocí přehledů otevřena, díky možnosti zadání podmínek výběru, pohodlná a rychlá cesta k vybavení, které hledáte. Vyzkoušejte zadání podmínek v přehledových tabulkách s parametry a infocenami desítek a stovek výrobků.