HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

První číslo Světa outdooru 2018 míří do tiskárny!

První číslo Světa outdooru 2018 míří do tiskárny!

SVĚT OUTDOORU 1/18: bulharská Rila a Pirin, rumunský Retezat, ukrajinské poloniny, feraty v okolí Ramsau am Dachstein, okruh Dachsteinrunde, přes Stüdlgrat na Grossglockner, Jiří Bína na kole kolem světa, Katka Petríková o trendech v cestování, speciál Svět běhuJarní Svět outdooru

Jarní číslo Světa outdooru zanedlouho zamíří do tiskárny. Na co se v něm můžete těšit? Tady je malá fotoochutnávka!

Objednat první číslo je možné už jen do 23. března!

Prolezeme krásné a perfektně odjištěné feraty v okolí Ramsau am Dachstein.Prolezeme krásné a perfektně odjištěné feraty v okolí Ramsau am Dachstein.

Vydejte se s námi v prvním čísle na toulky rumunským Retezatem, přezdívaným Jezernaté hory.Vydejte se s námi v prvním čísle na toulky rumunským Retezatem, přezdívaným Jezernaté hory.

KDE NAJÍT SVĚT OUTDOORU?


V trafikách za 39 Kč.

 

V elektronické verzi na Alza.cz.


Výhodné roční předplatné za 95 Kč!

S předplatným získáte následující 4 čísla časopisu, běžecký, lezecký a vodácký speciál a praktické mapy.

 

K členství v Alpenvereinu přes Pohora.cz je roční předplatné za 1 Kč.

 


V rozhovoru jsme vyzpovídali Jiřího Bínu, který si k padesátce koupil první kolo a už 20 let na něm na etapy objíždí svět.V rozhovoru jsme vyzpovídali Jiřího Bínu, který si k padesátce koupil první kolo a už 20 let na něm na etapy objíždí svět.

Studelgratem na Glockner? Horský vůdce radí jak na to a co sbalit s sebou do batohu.Studelgratem na Glockner? Horský vůdce radí jak na to a co sbalit s sebou do batohu.

Okružní túra po pohostinných alpských chatách nás provede okolo masivu Dachsteinu.Okružní túra po pohostinných alpských chatách nás provede okolo masivu Dachsteinu.

Krásnou túru nabízí propojení hřebenů pohoří Rila a Pirin v Bulharsku.Krásnou túru nabízí propojení hřebenů pohoří Rila a Pirin v Bulharsku.

V prvním čísle se můžete těšit na speciál Svět běhu. Foto Jordi Saragossa/SalomonV prvním čísle se můžete těšit na speciál Svět běhu. Foto Jordi Saragossa/Salomon


08.03.2018, Natálie Kohoutková


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů