Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Soutěž pro nové předplatitele časopisu Svět outdooru. Vyhrajte batoh na treky! UKONČENO

Soutěž pro nové předplatitele časopisu Svět outdooru. Vyhrajte batoh na treky! UKONČENO

Novým předplatitelům Světa outdooru může kromě čtyř čísel časopisu udělat radost ještě batoh Loap Thapa 50, určený pro lehčí trekování. Objednejte si časopis za 79 Kč na rok a zapojte se do soutěže!Časopis Svět outdooru přináší rady pro nejrůznější outdoorové aktivity, tipy na cesty, zprávy o expedicích, rozhovory s předními osobnostmi českého i zahraničního outdooru a nejčerstvější informace o vybavení. V každém čísle navíc najdete kolem dvacítky recenzí outdoorového vybavení od našich zkušených testerů.

Kdo si do 11. března objedná roční předplatné časopisu Svět outdooru, bude navíc zapojen do losování o batoh Loap Thapa 50. Ten se hodí především pro lehčí treky, takže se může stát vaším spolehlivým společníkem při výletech do přírody.

Batoh Loap Thapa má jednu komoru a praktické postranní kapsy.Batoh Loap Thapa má jednu komoru a praktické postranní kapsy.

Batoh užijete při výletech po českých i zahraničních horách.Batoh užijete při výletech po českých i zahraničních horách.

Zádový systém AFS pro lepší odvětrávání.Zádový systém AFS pro lepší odvětrávání.

 

Batoh poputuje do Liberce, výherce jsme oslovili na mailu: vyhnanek235@***

Čtyři čísla časopisu můžete dostávat až do schránky za 79 Kč ročně!

Vyplňte jednoduchý formulář a zaplaťte příslušnou částku do 11. března a zapojte se do soutěže.

 

Výherce vylosujeme v druhé půlce března a kontaktujeme ho e-mailem. Výhru bude možné převzít v Klubu cestovatelů v Praze nebo Brně.


Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru Novinky z hor, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.


21.02.2016, Natálie Šírová


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů