Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

LETNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte outdoorové sandály TEVA

LETNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte outdoorové sandály TEVA

Sandály Teva patří mezi špičku výrobců sportovních i módních sandálů. Svět outdooru ve spolupráci s firmou TEVA a distributorem pro ČR - společností RAVEN připravil soutěž o jedny z nich.Co byste měli vědět o značce Teva®

TEVA

Sandály Teva patří mezi špičku mezi výrobci sportovních i módních sandálů. Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů, a to již od roku 1984. Toho roku vodácký průvodce Mark Thatcher použil dva řemínky Velcro a pár starých žabek a vytvořil tak prototyp sandálů, které se můžou namočit, drží na noze a v řece neuplavou.

Proto, pokud chcete opravdu kvalitní sandály, vsaďte právě na značku Teva, která zodpovědně inovuje v rovnováze mezi vzdušným designem, jednoduchou funkčností a celodenním pohodlím. Teva se nyní prodávají ve více než 40 zemích po celém světě.

Sandály, co vás podrží

Jestli hledáte letní vzdušnou obuv, která obstojí i v náročnějším terénu, jsou tu pro vás sandály z řady Winsted, Hurricane a Terra Fi. Tvarovaná stélka zajišťuje maximální pohodlí, podešev perfektní oporu na každém povrchu a odolný a rychleschnoucí materiál se nemusíte bát namočit. Ať už vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandály vás rozhodně nezklamou. Jsou naprosto ideální, pokud hledáte nápadité sportovní sandály, které budou vaším společníkem při každém dobrodružství.

 

Teva sandály mají rádi vodu, skály a lidi.Teva sandály mají rádi vodu, skály a lidi.

O co tedy soutěžíme?

Výherce získává outdoorové sandály Teva – model Winsted dle vlastního výběru – buď pánské (Robles Brown) nebo dámské (Antigua Deep Teal).

Sandály Winsted jsou lehké, odolné a vhodné pro jakékoliv sportovní aktivity. Můžete je využít i do vody. Podpora klenby nohy a antibakteriální úprava stélky umožňuje i celodenní nošení. Nastavitelné přední i nártové pásky a polstrovaný patní pásek dovolí nastavit sandály přesně podle vaší nohy. Sandály se vám nebudou vyzouvat a nebudete v nich zakopávat.

TEVA dámské sandály Winsted.TEVA dámské sandály Winsted.

TEVA pánské sandály Winsted.TEVA pánské sandály Winsted.

Hned se pozná, kdo patří do rodiny sandálů TEVA.Hned se pozná, kdo patří do rodiny sandálů TEVA.

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 11. 6. 2017
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jeho jméno

Nápovědu hledejte přímo na webu www.teva-eu.com

Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.
Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru novinek Světa outdooru. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Sandály TEVA jsou výbornými společníky na cestách.Sandály TEVA jsou výbornými společníky na cestách.

Sandály TEVA mají rády kempování.Sandály TEVA mají rády kempování.

Sandálům TEVA nevadí ani pouštní písek.Sandálům TEVA nevadí ani pouštní písek.

 

Soutěžní formulář

 


08.05.2017, PR


Diskuse


Leoš
Leoš

Teva Tera Fi 4 jsou nejlepší sandály. Kupoval jsem je na Novém Zélandu, kde jsem je nosil přes rok denně, potom se mnou byly tři roky v Irsku a tři roky v ČR. Předloni jsem po sedmi letech kupoval novější model, ale starší model stále občas nosím a kromě sešláplé podrážky jsou stále v top stavu. Manželka měla 2x, ale kvalitou na Tevu nemají. Značku Teva mohu jen doporučit.

09. 05. 2017, 10:05:51
Leoš
Leoš

Manželka měla 2x Source, ale kvalitou na Tevu nemají.

09. 05. 2017, 10:09:26
Vlastimil
Vlastimil

Mám třetí TEVA a před týdnem jsem na Madeiře prošlapal podrážku. Opět vydržely opravdu drsné zacházení a nikdy se mi nic neutrhlo a neprasklo. Podrážka neklouže ani na hladkém povrchu a i za mokra solidně drží. Sloužily v moři i až do 5000m.n.m. U jiných sandálů jsem vždy vytrhnul nějaký pásek nebo praskla spona, nikdy se nedočkaly totálního opotřebení jako Tevy. Takže - opět bude další TEVA, experimentovat už nebudu.

11. 05. 2017, 22:51:01

Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů
 

RSS této diskuze

• SVĚT OUTDOORU KE STAŽENÍ

Svět outdooru 1/2017, foto: David Sodomka.

 

Stáhněte si časopis Svět outdooru 1/2017!

- Trekování v Peru, Nepálu a Rumunsku

- Přechod Bílých Karpat

- Švýcarské singletraily

- Speciál Svět běhu

- Dobíjení v outdooru

- Continental Divide Trail v USA