Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

SOUTĚŽ: Vyhrajte vaření do přírody se značkou MEVA

SOUTĚŽ: Vyhrajte vaření do přírody se značkou MEVA

Vyhrajte vařiče a potřeby pro vaření v přírodě s českou značkou MEVA. Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky. Nově si můžete i vybrat vaši výhru!Velká jarní soutěž s firmou MEVA: získejte campingový vařič, outdoorový vařič nebo kávovar

Ve spolupráci s firmou MEVA, která patří mezi české outdoorové výrobce soutěž o hodnotné ceny. Odpovězte na tři otázky a rozšiřte svou výbavu o campingový vařič nebo outdoorový vařič či o kávovar pro přípravu kávy v divočině nebo třeba na vodě!

 

MEVA Vařiče a vaření do přírody.MEVA Vařiče a vaření do přírody.

 

O co soutěžíme?

Campingový vařič Thunder

 

Vařič MEVA Thunder.Přenosný vařič Thunder. Určen pro celoroční použití doma, na chatě, nebo na horách. Nízká hmotnost. Praktické balení v cestovním kufříku. Používá jednorázové ventilové kartuše (KP02002).

Osazeno piezoelektrickým zapalováním. Jako doplněk možno dokoupit grilovací rošt teflonový a rychle a snadno připravit grilované pokrmy.

 

Outdoor set 2 – kompletní sada pro vaření v přírodě

 

MEVA Outdoor set 2.Outdoor set 5v1. V hlavní roli vařič Hiker, který je nejlehčím vařičem z naší nabídky. Vařič je stabilní díky rozkládací plotýnce. Používá kartuše 230g, která je součástí balení.

Křesadlo z magneziové slitiny umožní rozdělat oheň kdykoliv, bez obav o zvlhnutí zápalek nebo nefunkčního zapalovače.

 

Praktická lžíco/vidlička (spork) a Sada campingového nádobí s eloxovanou ohnivzdornou povrchovou úpravou. Celý komplet lze zabalit do nádobí.

MEVA Kávovar

 

MEVA Kávovar.Kávovar s eloxovanou povrchovou úpravou. Kávovar je vhodný pro uvaření kávy ve venkovních podmínkách a pojme 350 ml vody.

Šálek, který je součástí kávovaru, má objem 150 ml.

Soutěžte a vyhrajte

Tři z vás, kteří do 30. června 2017 správně odpovědí na trojici otázek v našem dotazníku, mohou získat jednu z cen. Rozhodne štěstí v losování!

Soutěžní formulář

 

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky do 30. 6. 2017
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování
3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jejich jména

Nápovědu hledejte přímo na webu www.mevagasproducts.com

Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru novinek Světa outdooru. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Představení společnosti

Meva

Značka Meva a.s. se pohybuje na trhu od roku 1898. Vizí společnosti je nabízet kvalitní výrobky, které uspokojí potřeby zákazníka. Inovace, znalost trhu a profesionální přístup řadí značku Meva mezi  přední hráče outdoorového vybavení. Dlouhá tradice, technické znalosti  a důraz na kvalitu je zárukou spokojenosti zákazníků a budoucnost značky Meva.

 

MEVA Kávovar a příprava kávy v přírodě.MEVA Kávovar a příprava kávy v přírodě.

MEVA Vařiče a vaření do přírody.MEVA Vařiče a vaření do přírody.

MEVA Svícení a vaření do přírody na párty nebo do kempu.MEVA Svícení a vaření do přírody na párty nebo do kempu.


01.06.2017, PR


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů