Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Nová kolekce od Sensoru Vám obrátí svět vzhůru nohama

Nová kolekce od Sensoru Vám obrátí svět vzhůru nohama

Žhavé novinky do zimních časů od českého výrobce funkčního oblečení a špičkového termoprádla Sensor.  Co nového připravili v Sensoru? Ve firmě, která vyrábí výhradně v Česku a tak vás jejich oblečení zahřeje nejenom na těle, ale i na duši.Nová sezóna přináší spoustu novinek

Například zbrusu nové webovky www.sensor.cz, kde kromě produktů a informacích o nich naleznete i sekci BLOG, plnou aktuálního dění. Sensor nespí ani v sociálním světě, kde nás můžete sledovat na FB www.facebook.com/www.sensor.cz nebo na Instagramu @sensoractivewear.

Ve velkém množství používáme materiál z obnovitelných zdrojů. Ano jedná se o slavnou Merino vlnu, kterou servírujeme 100% - ní, nebo v kombinaci s dalšími funkčními materiály. Právě kombinování je naši velmi silnou stránkou. Výhody Merina jsou shrnuté v krátkém videu.

#NEZASMRDIS #NEVERSTINKAGAIN from Sensor Activewear on Vimeo.

 

Funkčnost, kvalitu a design bereme velmi vážně, přesto je s námi prde*

 

Funkčnost, kvalitu a design bereme velmi vážně, přesto je s náma prde*Funkčnost, kvalitu a design bereme velmi vážně, přesto je s náma prde*

 

Merino Double Face je úplet unikátní konstrukce kombinující polyester a Merino Hlavní výhodou této kombinace je to, že polyester urychluje transport potu do vnější vlněné vrstvy, která má jedinečný antiodor zabraňující tvoření pachů a navíc má skvělou termoregulační funkci. Vnitřní tenká polyesterová vrstva eliminuje  "kousání" vlny u lidí, kteří jsou na tento jev citliví, a navíc prodlužuje životnost prádla.

 

SENSOR Merino mikina klokanka modrá.SENSOR Merino mikina klokanka modrá.

SENSOR Merino spodky zelené.SENSOR Merino spodky zelené.

SENSOR Merino triko s dlouhým rukávem a se zipem zelené.SENSOR Merino triko s dlouhým rukávem a se zipem zelené.

 

Prádlo je ideální pro sportování v extrémních klimatických podmínkách: vysokohorská turistika, skialpinismus, horolezectví. K stávajícím kouskům jsme přidali sofistikované tričko s kapucí, které Vás nenechá na holičkách ani na Kavkaze.

Na holky nekašleme

Spoustu novinek v naši kolekci naleznou i aktivní dámy. Nebáli jsme se nových vzorů a barev, důkazem je hravá kolekce FLOW, stylové mikiny Technostretch nebo sexy magenta kam se jen podíváš.

 

SENSOR Merino triko s krátkým rukávem Magenta.SENSOR Merino triko s krátkým rukávem Magenta.

SENSOR Tecnostretch dámská mikina.SENSOR Tecnostretch dámská mikina.

SENSOR Flow set s dlouhým rukávem a spodky červené.SENSOR Flow set s dlouhým rukávem a spodky červené.

 

V čem je značka Sensor unikátní

Již v roce 1999 jsme uvedli na český a slovenský trh značku Sensor. Sensor od té doby patří mezi jedničky v oblasti funkčního spodního prádla / termoprádla. V tomto oboru nám patří několik primátu. Sensor byl první český výrobce, který měl licenci na výrobu oděvu z materiálu Coolmax od firmy DuPont.  Jako první jsme do celé kolekce zavedli tzv. ploché švy a ve stejné době jsme představili funkční ponožky pro trekking, cyklistiku a lyžování…

Sensor je kompletně vyráběn v ČR

SENSOR

Mohli jsme je nechat šít v Číně, mohli jsme je přepravovat přes půl planety lodí pod liberijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale my si to prostě rádi děláme složitější. Sensor kompletně vyrábíme ve vlastní výrobě v Bystřici pod Hostýnem, protože máme pocit, že žít a pracovat v České republice dává smysl.”

 

Výroba SENSOR probíhá výhradně v Česku.Výroba SENSOR probíhá výhradně v Česku.


16.11.2016, PR


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů