Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Outdoorové vybavení

Outdoorové vybaveníSvět outdooru přináší rady pro nejrůznější outdoorové aktivity, nejčerstvější informace o outdoorovém vybavení a jejich recenze a testy. Recenze jsou rozděleny do několika kategorií a dále pomocí filtrů můžete najít vybavení, které vás zajímá.

Kromě základních informací a parametrů se dozvíte i další informace, které jinde nenajdete. Všechny recenze jsou doplněny o fotografie, verdikt testera a na závěr i o seznam vlastností výrobku, které nás zaujaly.

Jednotlivé kategorie

Batohy

Pánské oblečení

Dámské oblečení

Lezecké vybavení

Boty

Vaření

Stany

Spacáky a karimatky

Svícení

Outdoorové doplňky

Technika

Jak testujeme?

Recenze a testy Světa outdooru jsou nezávislé. Testující si stojí za tím, co napíše. Je si vědom, že se do něj opřou čtenáři, např. v komentářích na webu. Žádným způsobem si nelze koupit kladný výsledek testu či recenze. Výrobky hodnotíme z pohledu uživatele a s ohledem na jeho doporučené použití; naopak nehodnotíme cenu. Recenze jsou subjektivním názorem autora.

Kdo testuje?

Tým pravidelných i příležitostných testerů vede horský vůdce Vojtěch Dvořák. Na recenzích se podílí řada špičkových horolezců, ultraběžců, skialpinistů a horských vůdců.


01.04.2016,


• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Výstup na Dokhaharan
Dokhaharan je jedním z nejvyšších hřebenů Elborzu. Nachází se v těsné blízkosti známé sopky Damávand, na kterou se odtud naskýtají ty nejlepší výhledy. Další atrakcí těchto hor jsou sezónní jezírka, které tu vznikají při jarním tání sněhu a mnohde se udrží do začátku léta.

• SVĚT OUTDOORU KE STAŽENÍ

Titulní strana Světa outdooru 4/2016.

Stáhněte si časopis Svět outdooru 4/2016!

- Skialp v Norsku, Íránu a na Kavkaze

- Jizerky, Krušné hory, Vysočina, Javorníky a Beskydy na běžkách

- Extrémní biker Jan Kopka

- Novinky v lavinové výbavě

- Outdoorový Nový Zéland