Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz SvetBehu.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

Darujte předplatné časopisu Svět outdooru pod stromeček!

Darujte předplatné časopisu Svět outdooru pod stromeček!

Nevíte, čím překvapit své blízké na Vánoce? Darujte předplatné časopisu Svět outdooru a udělejte radost hned čtyřikrát za rok!Pokud sháníte nějaké překvapení pod stromeček pro milovníky hor a outdooru, máme pro vás skvělý tip. Darujte předplatné časopisu Svět outdooru, ke kterému navíc získáte přílohy Svět běhu (v březnu) a Lezecký svět (v květnu).

O čem píšeme?

Časopis Svět outdooru přináší 84 stran plných tipů na cesty, zpráv o expedicích, rozhovorů s předními osobnostmi českého i zahraničního outdooru a nejčerstvějších informací o vybavení. Nechybí praktické rady pro nejrůznější outdoorové aktivity - věnujeme se turistice, VHT, lezení, feratám, trailovému běhu, cyklistice a MTB, vodáckým sportům, skialpu, běžkám, sněžnicím i mnoha dalším aktivitám, které se odehrávají pěkně venku pod širým nebem.

Ve Světě outdooru najdete tipy na top treky po Evropě i mimo ni.Ve Světě outdooru najdete tipy na top treky po Evropě i mimo ni.

Věnujeme se vybavení - v každém čísle najdete nezávislé recenze novinek, praktické rady pro výběr i údržbu vybavení.Věnujeme se vybavení - v každém čísle najdete nezávislé recenze novinek, praktické rady pro výběr i údržbu vybavení.

V každém čísle si přečtete povídání s inspirativními sportovci nebo cestovateli.V každém čísle si přečtete povídání s inspirativními sportovci nebo cestovateli.

 

Co to stojí?

Předplatné na čtyři vydání časopisu na rok 2017 můžete pořídit za symbolickou cenu poštovného 79 Kč za rok. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na našich stránkách a částku do 20.3.2017 uhradit.

Dárkový poukaz

Abyste pod stromeček měli co zabalit, můžete si stáhnout a vytisknout dárkový poukaz s prostorem pro věnování.


STÁHNOUT DÁRKOVÝ POUKAZ


Objednat předplatné

Ve formuláři prosím vyplňte jméno a adresu toho, komu má časopis chodit. To samé připište v poznámce platby.

Pokud máte nějaký dotaz, napište nám na redakce@svetoutdooru.cz.


28.11.2016, Redakce


Sem vložte diskusní příspěvek.


 
 +   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět
 
* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů