Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno

Napište článek pro Svět outdooruMožná máte zkušenosti, které by ostatní ocenili! Zkuste napsat článek vztahující se k outdoorovému vybavení. Rádi otiskujeme čtenářské testy a zkušenosti, pokud jsou objektivní. Nevíte-li jak začít, přečtěte si několik podobně zaměřených článků na Světě outdooru a rychle zjistíte, co všechno by měl i váš text obsahovat. Při přípravě článku pamatujte na to, že je potřeba také několik fotografií. Nejlepší cesta je napsat nám, zda o téma, které jste zvolili, máme zájem, a my pošleme podrobnější informace o přípravě textů pro Svět outdooru. Budete-li mít zájem a schopnosti, je možné se domluvit i na trvalejší spolupráci, kterou (po podepsání smlouvy) honorujeme. 

V testovacím týmu Světa outdooru je řada velmi zkušených testerů, ale také noví a začínající spolupracovníci. Nic nebrání tomu, abychom do týmu zařadili i další nové tváře. Po několika autorských článcích se můžeme dohodnout na zkušebním testování výrobků. Předpokládá to vydržet prvotní připomínky a někdy i podstatné úpravy prvních článků. K takové spolupráci již je potřeba se sejít osobně, seznámit se se způsobem práce a pravidly testování. Po úspěšném zkušebním období pak můžeme zahájit pravidelnou spolupráci, jejíž četnost závisí ponejvíce na zájmu a možnostech jednotlivých členů týmu. Máte-li zájem, neváhejte nám napsat.


Napište přímo šéfovi testovacího týmu:

Vojta Dvořák

vojta.dvorak@pohora.cz

Svět outdooru
Masarykovo nábřeží 22
110 00 Praha 1


01.01.2013, Martin Skuhravý