Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Svícení a turistické doplňky

Recenze: Solární lampy CoelSol LUNA

Michal
Michal

Lampa je hrozný krám. Na první pohled výrobek z Číny, po pár dnech již blbne a vydrží mi nabitá sotva pár minut. Plast zapáchá. Mimochodem se dá koupit v několika verzích na Aliexpress za 7 dolarů (cca 200 Kč), doba dodání je 2 týdny.

02. 09. 2017, 16:55:25

Dobrý den,

o vyjádření k vašemu komentáři jsme požádali přímo dovozce CoelSol:

"Je nám líto, že máte přes Aliexpress špatnou zkušenost. Nedávnou jsem kupoval přes Aliexpress mikrokameru a taky mi po pár dnech přestala fungovat. Chtěl jsem ušetřit a nekoupil kameru z obchodu, kde mají garanci výměny či vrácení peněz.  Nemusím asi zdůrazňovat, že to asi k reklamaci zpátky Aliexpressu nikdo nepošle a toho si je prodejce značně vědom. K našim produktům, ty byly dlouhou dobu testovány, než jsme to pustili na trh a pravidelně probíhá kontrola kvality. To je hlavní důvod, že máme minimální poruchovost a reklamací a když se náhodou nějaká vyskytne, tak produkt bez diskuzí vyměníme. Osobně si myslím, že lampička je neuvěřitelně skvělý pomocník, všude kde nemáte zásuvky a potřebujete lehký a kvalitní zdroj světla. Doporučuji si toto vyzkoušet na dlouhém treku či expedici, kdy si vše sami taháte v báglu a řešíte každý gram."

David Kozelský

04. 09. 2017, 09:49:56

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze