Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Outdoorové vybavení (starší diskuse)

Recenze stanu Vango Halo 200

Tazsi, mensi a drahsi ako Jurek Tramp 2.5 Duo. V com tento Vango vedie okrem vonkajsich tunelov na pruty (ale platit za to skoro 700g na vahe...
09. 09. 2013, 20:23:05
Ono to není tak jednoduché - Halo má tříprutou vnější konstrukci, která má rychlejší a sušší stavbu v dešti, je také odolnější ve větru, zase je o malinko těžší a má menší rozměry, ale dobře využitelný vnitřní prostor. V předsíňkách také nepřekáží svislý prut jako u trampa/Midi atd. je to prostě o preferenci každého uživatele co mu bude lépe vyhovovat. Mě tenhle stan při používání velmi příjmeně překvapil, prostě mi sednul a fungoval tak jak měl a to u všech stanů, a že mi už jich pár rukama prošlo, zcela samozřejmě rozhodně neplatí.
10. 09. 2013, 12:55:35
Dobrý den. Mám několik dotazů. Jak je to se stabilitou ve velmi silném větru,který mě asi čeká v Norsku a na Islandu a jestli byste mi tento stan doporučil do těchto oblastí,kdy může být VELMI silný vítr a třeba několikadenní déšť. L.
01. 05. 2014, 09:32:33

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze