Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Outdoorové vybavení (starší diskuse)

Sedmimílové boty - recenze Prabos S10428 Hypergrip kamufláž

Petr
Petr

Ze by ani jedno minus? Co treba odolnost proti vlhku, s tim Pra os vzdycky bojoval....

15. 11. 2016, 13:14:54
Tomio
Tomio

Mám jejich trekové, zatím jen chvilku, celokožené s novou membránou nanodry a je to bomba. Po celodenním pochodu suché ponožky bez potu a potůčky jsme přešli bez jediného problému. Doufám, že vydrží.

25. 11. 2016, 15:25:09
Dingo
Dingo

ahoj, budete pokračovat v testování těchto bot? Na stránkách Prabosu jsem tuto barevnou variantu nenašel, jsou to teprve předprodukční kusy? Hmotnost 1420g za pár mi přijde docela normální než, že by byla lehká. Díky za update.

01. 12. 2016, 13:38:17
Karel
Karel

Petr: mněl jsem je na víkendové AS akci, kde jsem v nich celou sobotu běhal v terénu i vysokou trávou, ledním podrostem, vlhko nevlhko... membrána v kombinaci s moiráckýma ponožkama fungovala dobře - vlhkost od hony šla ven a ačkoliv byla bota místy mokrá (špička, kolem jazyka), noha byla v komfortním suchu.

Dingo: podle mách informací je museli ze stránek sundat, protože firma Gore (asi dodavatel něčeho) si nepříla jejich uvedení v sekci Uniform. Na eshopech jsou zdá se k dostání.

13. 09. 2017, 18:30:16
PRABOS
PRABOS

Zdravím vás, boty Nanodry jsou stále v nabídce. Nově jsme je pouze zařadili do kategorie NANODRY - Pánská. http://prabos.cz/panska

10. 10. 2017, 15:52:29

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Trek přes Vercenik Dagi
  Výprava na Verçenik je dobrou alternativou pro všechny, kterým se zdá Kaçkar již poněkud profláknutou destinací, ale chtějí poznat všechny hlavní přírodní krásy této části Turecka. Hora tvoří součást hřebeneDilek Dagi, který si svými divokými horskými scenériemi s Kaçkarem v ničem nezadá