Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
Outdoorové vybavení (starší diskuse)

Rozšířená recenze čelovky Led Lenser H7R.2: Zase o další stupeň výše.

Chybi tu udaje o svetelnem vykonu celovky, orientacni cene nebo odkaz na jiny clanek kde je to uvedene.
03. 06. 2014, 10:22:19
Díky za upozornění, link i nejvyšší svítivost (300 lm) doplněny do záhlaví.
04. 06. 2014, 10:29:08
Měl jsem H7R a větší schit jsem v ruce neměl. Nyní jsem s fenixem max. spokojený a ŽÁDNÝ výrobek od Led Lenser mi nesmí do baráku.
13. 06. 2014, 21:20:17
Ahoj, Chtel bych znat proc je spatny ten LED LENSER ? Chci si vybrat nejakou celovku a prave schanim info jaky typ/znacku bych mel koupit.... Diky za odpoved
18. 12. 2014, 08:38:03
PK
PK
pouzivam starsi model H7, ktory som kupil v casoch, ked Petzl zaostaval v svietivosti. Po cca 3 rokoch mi odisiel kabel ( vecer pred vystupom na Grossglocner) a poznam dalsich dvoch, ktorym sa to tiez stalo. Do baraku by som si to kupil znova, ale na hory ? NIE, Petzl forever and ever.
21. 06. 2014, 06:24:19
Tonda
Tonda
Vlastnil jsem starší model a po stránce svítivosti neměla chybu. Regulace kuželu, úhlu a světelnosti mi při práci maximálně vyhovovala. ALE!!! Vytahal se popruh a svítilna nedržela a přetrhl se vodič. Už ji má kolega v dílně rok na opravu, ať si ji tam klidně nechá :-)
21. 06. 2014, 23:33:21
opravdovým problémem je kabel ačkoliv jsem jej choval jako v bavlnce (dával si pozor aby se nepřehýbal u těla krytu akumulátorů nebo optiky)stejně po 36měsících zkolabovala. Důvod ? překlesal se vodič!!!!!!!!!!!!!! výrobce by měl odstranit všechny nedostatky a ne jen pochybné vylepšení které uživatele nechá ve štychu ať je to starý či vylepšený model
02. 07. 2014, 22:29:25
Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný
21. 10. 2014, 19:56:54

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze