Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Hledám parťáka/parťačku

Parťák/čka na cestování i volnočasové aktivity v roce 2017

Ondřej (26 let)
Ondřej (26 let)

Ahoj,touto cestou hledám někoho na spolucestování v příštím roce, tak i na volnočasové aktivity, víkendové výlety apod. trošku přiměřeně věku. Je mi 26 let, jsem z Ostravy. Co se cestování týká, většinou se snažím využít různých prodloužených víkendů, nebo si vezmu např. 1 týden volna. V tomto roce jsem cestoval po Evropě a snažil jsem se navštívit, ne příliš turisticky atraktivní destinace jako např. Ukrajina, Srbsko apod., ale jsem otevřen jakýmkoli jiným zemím. Většinou jsem cestoval letadlem/vlakem/autobusem. Nejbližší naplánovanou cestu mám od 29/1 2017 do 5/2/2017 do Makedonie, Skopje.

Touto cestou hledám i někoho na trávení volného času nejlépe z Moravskoslezského kraje, ale můžeme vymyslet i něco vzdálenějšího.V případě zájmu se ozvěte na mikulaj.ondrej@gmail.com a můžeme dohodnout detaily.ZdravímOndřej

27. 12. 2016, 11:54:20

Odpovědět
27. 12. 2016, 16:35:31

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

• KAM NA HORY

... podle webu Pohora.cz
Výstup na Kush Kalyan a Shastru Tal
  Tato garhwalská oblast jezer, jak je toto místo přezdíváno místními, se dá jen těžko popsat. Na jedné straně budete na začátku treku procházet zelenými horami, které jako by vypadly z Havaje.  

• SVĚT OUTDOORU KE STAŽENÍ

Titulní strana Světa outdooru 4/2016.

Stáhněte si časopis Svět outdooru 4/2016!

- Skialp v Norsku, Íránu a na Kavkaze

- Jizerky, Krušné hory, Vysočina, Javorníky a Beskydy na běžkách

- Extrémní biker Jan Kopka

- Novinky v lavinové výbavě

- Outdoorový Nový Zéland