Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest
Batohy

Recenze: Batohu Osprey Mutant 38

Ludvik
Ludvik

Jsem jediný, komu přijde skoro čtyři tisíce za fórovej 38l batoh prostě nějak moc??

Pamatuju jak jsem kupoval Treksport 32l z cordury za 1300 a měl jsem pocit, jak jsem se rozšoupl za kvalitu... :-)

11. 04. 2017, 08:33:43
Borek
Borek

Ludvíku, máš pravdu. Človeče, skoro som spadol zo stoličky , keď som videl tú cenu. Kde sú tie časy, keď turistika na horách patrila k tým najlacnejším "športom".

11. 04. 2017, 15:04:28
kitty
kitty

Hoši, to jsou takové jalové debaty.

Výrobní náklady jaguára nejsou o moc větší než výrobní náklady škodovky a přesto je cena 5x vyšší, abych uvedl jeden z milionů příkladů ... tak to prostě je. Asi to nějak smysl má, že je ta cena vyšší, někdo si ji asi rád připlatí za pár vychytávek, které jinému přijdou malicherné a raději si koupí levný batoh, který je nemá. Nebo za lepší vzhled. Nebo za mírně pohodlnější nošení. Nebo za lepší trvanlivost. Nebo za lepší značku. A neříkejte mi, že levný a drahý batoh je stejný a liší se jen cenou. Pak by přece ty drahé nikdo nekupoval a dávno by ti výrobci zkrachovali.

11. 04. 2017, 21:09:52

Sem vložte diskusní příspěvek.

+   = 
*napište slovy, kolik je pět plus pět

* - antispamový filtr není vyžadován u registrovaných přispěvatelů

RSS této diskuze

• SVĚT OUTDOORU KE STAŽENÍ

Svět outdooru 1/2017, foto: David Sodomka.

Stáhněte si časopis Svět outdooru 1/2017!

- Trekování v Peru, Nepálu a Rumunsku

- Přechod Bílých Karpat

- Švýcarské singletraily

- Speciál Svět běhu

- Dobíjení v outdooru

- Continental Divide Trail v USA