↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Aktuální číslo Svět outdooru 1/2016 ke stažení

První číslo Světa outdooru nabité články o zajímavých osobnostech, cestách, expedicích a vybavení právě vyšlo z tiskárny a míří mezi čtenáře. Těšit se můžete na tipy na dálkové treky v Evropě, rozhovor s Jánem Smoleněm nebo Kilianem Jornetem a nechybí ani recenze a rady k vybavení. První číslo navíc obsahuje speciál Svět běhu!



Svět outdooru 1/2016Svět outdooru 1/2016

 


STÁHNĚTE SI PDF VERZI SVĚTA OUTDOORU 1/2016


 

Dálkové treky a speciál Svět běhu

Těšit se můžete na na unikátní články o dálkových trecích, které patří do slabikáře každého „trekaře“. Batoh si připravte a boty nakrémujte na korsickou GR20, nebo pochod švédskou divočinou Kungsleden, na pyrenejskou GR11 a toulat se s námi můžete i skotskou vysočinou. Nepřeberné trekové možnosti nabízí také Balkán, představíme mozaiku těch nejzajímavějších trekových cílů tohoto poloostrova.

V rozhovoru s horolezcem Jánem Smoleňem se dozvíte podrobnosti o prvovýstupu na legendární Fitz Roy v Patagonii. Jestli vás zajímá expediční život a dálky, nenechte si ujít článek o sjezdu řeky Godžeb nebo vyprávění o přípravě na expedici na Manáslu Libora Uhera.

Pro méně vzdálené cesty v sedle kola se můžete inspirovat v článcích o cykloterénech v Alpách – podívat se s námi můžete do rakouských Korutan nebo k italskému Lago di Garda.

Dále vám pomůžeme s výběrem správného batohu v praktickém článku „Jak vybrat batoh?“ A na co nezapomenout na cestě do divočiny, se dozvíte v článku od experta na přežití Ladislava Siegera „Příprava je půl úspěchu aneb Co nepodcenit“?

O nejčerstvějších novinkách ve vybavení se dočtete v článku z lednového veletrhu ISPO, který je svátkem pro všechny výrobce sportovního vybavení. A v recenzích jsme si doslova posvítili na čelovky, vařiče, boty, batohy a spacáky světových i domácích značek. Plné znění recenzí najdete na webu www.SvetOutdooru.cz/vybaveni.

Speciální příloha Svět běhu

Jarní speciál Svět běhu přinese praktické tréninkové tipy, rady k výživě běžce a doporučí řadu zajímavých závodů této sezony. Těšit se můžete na rozhovory s inspirativními běžci, včetně legendy horského běhu, Kiliana Jorneta. Ani běžce neochudíme o recenze a novinky ve vybavení.

Jarní speciál Svět běhu se věnuje běhání v přírodě.Jarní speciál Svět běhu se věnuje běhání v přírodě.

Časopis až do schránky s předplatným

Tištěnou verzi časopisu najdete na distribučních místech: řazené dle názvu nebo lokality (PDF ke stažení).

Časopis si také můžete předplatit za 79 Kč na rok (4 čísla poštou do schránky).


22.04.2015,


• SVĚT OUTDOORU KE STAŽENÍ

Svět outdooru 1/2016

 

Stáhněte si první číslo časopisu Svět outdooru 2016!

Těšit se můžete na tipy na dálkové treky v Evropě, rozhovor s Jánem Smoleněm nebo Kilianem Jornetem a nechybí ani recenze a rady k vybavení. První číslo navíc obsahuje speciál Svět běhu!

PRODUKTOVÉ TIPY

• ANKETA

Pro orientaci v přírodě a na horách používám:

Mapu a buzolu
Mobil s GPS
Outdoorovou GPS
Mraveniště
Hvězdy a souhvězdí
Chodím za nosem