Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz Outdoorforum SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Pádler.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest

↓ ↓ nejnovější diskusní příspěvky ↓ ↓

Aktuální číslo Svět outdooru 2/2016 ke stažení

Druhé číslo časopisu Svět outdooru našlápnuté tipy na letní výpravy do hor Balkánu nebo Kyrgyzstánu, rozhovory s Dannym Menšíkem nebo Peggy Marvanovou a rekordním počtem recenzí outdoorových novinek je na světě. Ve druhém čísle se navíc můžete těšit na lezecký speciál!Svět outdooru 2/2016Svět outdooru 2/2016


STÁHNĚTE SI PDF VERZI SVĚTA OUTDOORU 2/2016


Pokud už si brousíte zuby a voskujete pohorky na letní trekování, můžete se nechat inspirovat na cesty do hor méně profláknutých než Tatry a Alpy. Zavedeme vás na nejvyšší vrcholy balkánských zemí, do divokých hor, které si díky menšímu množství turistů stále zachovávají svou tajuplnou atmosféru. Jestliže vás láká vůně dálek, nechte se pozvat do Kyrgyzstánu. I když je tato země cílem trekařů čím dál častěji, máme pro vás tipy na pár krásných treků, které nepatří do klasického itineráře turistů.

Česká světová prvenství

I tentokrát se můžete těšit na rozhovory s inspirativními osobnostmi. Dannyho Menšíka jsme se zeptali na detaily jeho světového rekordu v délce highline. Koncem dubna tento dvacetiletý mladík přešel na jihu Francie kilometr dlouhý popruh v 500metrové výšce.

Vyzpovídali jsme také Markétu Peggy Marvanovou, která se vrátila z extrémního cyklozávodu ve Finsku. Během něj se s přítelem Adamem potýkala s mrazem a závějemi čerstvého prašanu, kvůli kterým závod nakonec museli vzdát. Co myslíte, zkusí to znovu? A do světa sněhu a ledu se vrátíme ještě s expedicí českých polárníků Václava Sůry a Petra Horkého, kteří zřejmě jako první na světě přešli severomongolské jezero Khuvsghul.

Vybavení pod drobnohledem

Na jaře se testovací tým Světa outdooru skutečně nenudil, do parády si vzal 35 produktů, které jsme měli za úkol řádně vyzkoušet a prověřit. Pokud vás tedy zajímají horké novinky ve výbavě, rekordních 14 stran recenzí vás jistě uspokojí!

Všechny výrobky ale nadále důkladně testujeme. Jak v testování obstály, se dočtete v delší verzi recenzí během června v sekci vybavení.

Speciální příloha Lezecký svět

Součástí druhého čísla je speciál Lezecký svět, ve kterém jsme pod vedením horského vůdce Vojty Dvořáka připravili 32 stran metodických vychytávek, recenze novinek ve vybavení, rozhovory s Martinem Stráníkem a Jakubem Konečným nebo tipy na lezecké oblasti v Česku i zahraničí.

 


 

STÁHNĚTE SI LEZECKÝ SVĚT V PDF VERZI

 


 

Lezecký svět přináší 32 stran o lezení.Lezecký svět přináší 32 stran o lezení.

 

Časopis až do schránky s předplatným

Tištěnou verzi časopisu najdete na distribučních místech: řazené dle názvu nebo lokality (PDF ke stažení).

Časopis si také můžete předplatit za 79 Kč na rok (4 čísla poštou do schránky).


22.04.2015,


• SVĚT OUTDOORU KE STAŽENÍ

Svět outdooru 2/2016

Stáhněte si druhé číslo časopisu Svět outdooru 2016!

Druhé číslo je našlápnuté tipy na letní výpravy do hor Balkánu nebo Kyrgyzstánu, rozhovory s Dannym Menšíkem a Peggy Marvanovou a rekordním počtem recenzí outdoorových novinek. Ve druhém čísle se navíc můžete těšit na lezecký speciál!

PRODUKTOVÉ TIPY

• ANKETA

Při vaření v přírodě používám:

Plynový vařič
Benzínový vařič
Lihový vařič
Vařím na ohni
Stravuji se v restauracích